Raty Od.nowa

Raty Od.nowa to limit odnawialny na zakupy na raty na Allegro. Wnioskujesz o niego raz, a zakupy możesz robić wielokrotnie. Każda spłacona rata zwiększa kwotę dostępnych środków. Możesz z nich korzystać Od.nowa. Kolejne zakupy robisz już bez wypełniania wniosku. Po prostu potwierdzasz transakcję kodem SMS. RRSO 0%. Raty Od.nowa udzielane są online przez BNP Paribas Bank Polska S.A.

Raty Od.nowa

Zobacz, jak to działa

Przykład:

1
Bank przyznał Ci 4000 zł - to limit na zakupy w Ratach Od.nowa.
2
Wydajesz 2000 zł - kupujesz na raty nowy tablet. Zostaje Ci jeszcze 2000 zł na inne zakupy.
3
Spłacasz 200 zł - czyli pierwszą ratę. Do wydania na zakupy masz o 200 zł więcej: 2200 zł.
4
Po spłacie 5 rat możesz znowu wykorzystać kwotę 1000 zł. Do wydania masz już 3000 zł!

Zobacz film, o tym jak działają Raty Od.nowa

Ile to kosztuje?

Przykład reprezentatywny: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, całkowita kwota kredytu: 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Kalkulacja na dzień 11.03.2019 r. dokonana na reprezentatywnym przykładzie (przy założeniu, że cała kwota kredytu została wykorzystana jednorazowo w ramach Transakcji Raty Od.nowa i nie zaszły okoliczności skutkujące nieprzedłużeniem umowy). Propozycją objęte są wybrane towary na zasadach dostępnych na allegro.pl/raty/regulamin w okresie 11.03.2019 r. - 5.05.2019 r. Umowa o kredyt odnawialny zawierana jest pomiędzy kredytobiorcą a BNP Paribas Bank Polska S.A. Allegro.pl sp. z o.o. współpracuje z tym Kredytodawcą i dokonuje czynności faktycznych w zakresie pośrednictwa w zawieraniu ww. umów. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


W przyszłości w ramach przyznanego limitu będziesz miał możliwość dokonywania innych transakcji niż Raty Od.nowa, zarówno w serwisie Allegro jak i poza nim. Opcje te są w tej chwili niedostępne.

Kiedy mogę skorzystać z Rat Od.nowa?

Z Rat Od.nowa skorzystasz:

Ratami Od.nowa możesz sfinansować również kilka zakupów, nawet od różnych sprzedawców, o ile wartość Twoich zakupów wraz z ew. kosztami dostawy będzie wynosić od 100 zł do 4500 zł. Sprawdź szczegóły w regulaminie Rat Od.nowa. Minimalna wysokość miesięcznej raty to 15 zł.


Jak otrzymać Raty Od.nowa?

Dowiedz się więcej jakie warunki musisz spełnić żeby otrzymać zgodę banku
Sprawdź jak wypełnić wniosek
Zapoznaj się z dokumentacją banku potrzebną do podpisania Umowy

Jak kupować na Raty Od.nowa?

Co jeszcze warto wiedzieć?