Najlepsze ceny

Na Allegro łatwo wyszukasz i posortujesz produkty według ceny. Szybko znajdziesz najlepszy dla siebie. Mamy propozycje na każdą kieszeń.

Najlepsze ceny

Obecnie ponad 85% wszystkich zakupów dotyczy produktów nowych, objętych gwarancją i rękojmią. Oferuje je blisko 100 000 profesjonalnych sprzedawców prowadzących zarejestrowaną działalność. Konkurencja między nimi powoduje obniżki cen. Także prywatni sprzedawcy oferują często nowe przedmioty. Allegro to unikatowe miejsce, w którym ogromna liczba sklepów walczy ceną.

Kupuj taniej z monetami i kuponami

Oprócz niskich cen Allegro oferuje program bonusowy z prawdziwego zdarzenia. W przeciwieństwie do ofert konkurencji, nie musisz zbierać dziesiątek tysięcy punktów, które potem wymieniasz na często niepotrzebne towary z katalogu. Na Allegro dostajesz konkret. Kupujesz przez aplikację i zbierasz monety, które wymieniasz na kupony rabatowe. Przelicznik jest prosty: 1 moneta = 1 zł. Miesięcznie możesz oszczędzić nawet 120 złotych!

Zobacz więcej na monety.allegro.pl

Płać na raty 0%

A co jeśli nie masz akurat gotówki na zakupy? Wtedy warto skorzystać z często dostępnych rat 0%. Zakupy na raty 0% mogą obejmować albo wybrane kategorie, np. te popularne w aktualnym sezonie, albo cały asortyment serwisu. Istotne jest to, że z rat możesz skorzystać, nie wychodząc w ogóle z domu. Potrzebne dokumenty przesyłasz drogą elektroniczną i po kilkunastu minutach dostajesz decyzję kredytową. Nie ma tu niespodzianek w postaci dodatkowych opłat czy małego druczku, za którym kryją się iście piekielne warunki. Wszystkie dokumenty możesz spokojnie przeczytać i zdecydować się bez pośpiechu.

Zobacz więcej