Mobilne Allegro - zawsze, wszędzie, co chcesz

Dzięki mobilnym aplikacjom możesz korzystać z Allegro w każdym miejscu i momencie. Szybko kupisz to, czego akurat potrzebujesz i nie przegapisz ważnych licytacji.

Wszystko, czego potrzebujesz do przyjemnych zakupów, to smartfon lub tablet, mobilna aplikacja Allegro i Twoje potrzeby. Chociaż, prawdę mówiąc, czasem wystarczy tylko mobilna aplikacja, bo wszystko, czego Ci potrzeba znajdziesz na Allegro.

Ściągnij aplikację!

Kod QR aplikacji mobilnej Allegro

Zobacz, co daje Ci korzystanie z aplikacji Allegro:

Łatwe logowanie

Zakupy na Allegro to czysta przyjemność. Wystarczy się zalogować i gotowe. Jeśli jeszcze nie posiadasz, pobierz aplikację, wpisz swój login, następnie hasło i zacznij zakupy. Łatwe, prawda?

Wygodne wyszukiwanie

Mówi się, że jeśli czegoś nie ma na Allegro, wtedy to coś nie istnieje ;). Warto to sprawdzić dzięki wygodnej i prostej w obsłudze wyszukiwarce. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać w pole wyszukiwarki to, czego szukasz i kliknąć lupkę. Wygodne, prawda?

Przyjazne zakupy

Niczym nie musisz się martwić. Robisz sobie spokojnie zakupy, wyszukujesz czego potrzebujesz, klikasz w przedmiot, kupujesz, potwierdzasz zakup. Teraz wybierasz metodę płatności i podajesz adres dostawy. Przyjazne, prawda?

Bezpieczna płatność

Płatność może być jeszcze bezpieczniejsza, jeśli dodasz swoją kartę. Gdy już kupisz przedmiot, postępuj zgodnie z procesem zakupowym, ale przy wybieraniu metody płatności wybierz "płatność kartą płatniczą". Pamiętaj o podaniu kodu CVV znajdującego się na odwrocie karty. To bezpieczne, zobaczysz!