Dostawa tego samego dnia – nowość na Allegro!

Teraz produkty kupione na Allegro dostarczymy Ci jeszcze tego samego dnia! Nową usługę uruchamiamy w kilku dużych miastach w Polsce. Zobacz szczegóły.

Jeśli zrobisz zakupy do określonej przez sprzedawcę godziny, np. 11:30, kurier przywiezie Ci je tego samego dnia. Na początek z takiej możliwości mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Katowic i Poznania. Paczkę jeszcze tego samego dnia między 18:00 a 22:00 dostarczy kurier z firmy X-press Couriers.

Darmowa dostawa

Co możesz zamówić szybką dostawą?

Opcję dostawy tego samego dnia znajdziesz u sprzedawców, którzy udostępnią metodę dostawy Kurier X-press. Możesz zamówić wiele rzeczy, aż do 30 kg w jednej paczce. To świetny sposób na robienie codziennych zakupów, a przy tym duża wygoda i oszczędność czasu.

Sprawdź w ofercie, do której godziny należy złożyć zamówienie, aby kurier dostarczył je tego samego dnia. Różni sprzedawcy mogą ustawić różne godziny, np. 10:00 lub 11:30. Jeśli złożysz zamówienie po tym terminie, paczka i tak dotrze szybko, ale już kolejnego dnia między 18:00 a 22:00.

Ile to kosztuje?

Dostawę tego samego dnia możesz zamówić z opcją płatności z góry lub przy odbiorze:

Śledzenie paczki

W każdej chwili na swoim koncie Allegro możesz sprawdzić, co się dzieje z Twoją paczką. Przy zmianie statusu zamówienia wyślemy Ci również powiadomienie e-mail i SMS.

Szukaj ofert z opcją dostawy tego samego dnia i wypróbuj już dziś tę szybką i wygodną usługę.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Sprawdź tutaj.